Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı – Lansman

Eczacıbaşı Dynavit Kadın Voleybol Takımı – Lansman

October 21, 2021 0 By Reklam Dedektifi

Merhabalar. Önemli bir istek aldım ve ilk defa bir reklam filmini, Eczacıbaşı Dynavit, yorumlamadan sizlerle paylaşıyorum. Kadın Voleybol Takımlarına sonsuz destek vermek isterim, sebebi bu. 

Eczacıbaşı Dynavit

“SONUNA KADAR ARADIĞIN DESTEK!

Eczacıbaşı’nın vitamin ve mineral markası Dynavit, yeni sezonda Eczacıbaşı Kadın Voleybol Takımı ile yaptığı iş birliğini, “Sonuna Kadar Aradığın Destek” adını verdiği bir lansman filmi ile duyuruyor.

Eczacıbaşı’nın koruyucu sağlık alanındaki gıda takviyesi markası Dynavit; bireylerin, özellikle de kız çocuklarının, genç kızların ve kadınların spora ilgisini artıracak her çalışmanın, sağlıklı nesiller yetiştirmek için önemine ve kadınların gücüne yürekten inanıyor.

Bu inançla; hayallerinin peşinden koşan, başarmak için mücadele eden kadınların aradığı destek olmak isteyen Dynavit; uluslararası arenada ve Türkiye’de kazandığı kupaların yanı sıra, kız çocuklarının spor yoluyla gelişimine sağladığı katkılarla adını tarihe yazdıran turuncu beyazlı kulüp Eczacıbaşı Kadın Voleybol Takımı ile iş birliği gerçekleştiriyor.

“Sonuna Kadar Aradığın Destek” ana mesajı ile bu iş birliğini anlatan lansman filminde bir takımın başarıya giden noktada moral ve motivasyonu arttıran taraftar desteği ne denli önemliyse günümüz yaşam temposunda vitamin ve mineral desteği almanın da o denli önemli olduğunun altı çiziliyor. Film, takımın sıradan bir deplasman yolculuğu ile başlıyor. Ancak bu yolculuk, taraftar grubu Tigers’ın sürprizi ile çok geçmeden sıra dışı bir hal alıyor. Taraftarlarının oluşturduğu büyük kortej ve Fatma Turgut’un seslendirdiği filmin jingle’ı eşliğinde sahaya çıkan voleybolcular yeni sezonda, yeni başarılara Eczacıbaşı Dynavit imzası atmaya hazırlanıyor.

Takımın önemli isimleri Simge Aköz, Tijana Boskovic, Hande Baladın ve Maja Ognjenovic’in öne çıktığı film, Tazefikir imzası taşıyor. 

KAMPANYA KÜNYESİ:

Reklamveren: Dynavit – Eczacıbaşı İlaç Pazarlama

Reklamveren Temsilcileri: Sercan Özen Yıldırım, Ece Karapınar, Balkı Leblebicioğlu

Reklam Ajansı: Tazefikir

Yaratıcı Ajans Başkanı: Çağlar Gözüaçık

Yaratıcı Ekipten Sorumlu Ajans Başkan Yardımcısı: Kerem Önuçak

Yaratıcı Yönetmen: Güven Haktanır

Yaratıcı Ekip Lideri: Sadık Sakin

Yaratıcı Ekip: Tolga Tunçel, Elif Aldemir, Buse Koca

Müşteri İlişkileri Direktörü: Çağrı Pişkinoğlu

Müşteri İlişkileri Süpervizörü: Sinem Yiğit

Yapım Şirketi: T Production

Yapımcı: Özgün Doğan Yalçın

Yönetmen: Fırat Mançuhan

Müzik: Onur Cumaoğlu

Vokal: Fatma Turgut

 

Görüşmek üzere. Teşekkürler.