Dynavit Yeni Reklamı – Kadınlara Tam Destek

Dynavit Yeni Reklamı – Kadınlara Tam Destek

March 13, 2024 0 By Reklam Dedektifi

DYNAVİT’TEN “BAŞARACAKSA BAŞARACAK!” REKLAM FİLMİ

Seçerek sunduğum destek yazılarından biri daha. Eczacıbaşı’nın vitamin ve mineral markası Dynavit kadınlara birlik ve destek mesajı veren yeni reklam filmiyle ekranlarda! #basaracaksabasaracak jingle’ı ile yayınlanan reklam filmi; cesur, pes etmeyen, kendine güvenen ve birlikte başaran tüm kadınlara destek mesajı veriyor.

Dynavit; 1966’dan beri kadın voleybolunun destekçisi olan Eczacıbaşı Spor Kulübü iş birliği ile hazırlanan yeni reklam filminde; azmi ve cesaretiyle tüm zorlukların üstesinden gelen kadınlarımızın en büyük destekçisi olarak her zaman yanlarında olduğunu vurguluyor.

 Film; Eczacıbaşı Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Elif Şahin’in sahada maç sayısını getirecek servisi kullanması ile başlıyor. Bambaşka sektörlerde azimle çalışan, kendine güvenen ve inanan, cesur, pes etmeyen, birbirine destek olan ve aradıkları desteği Dynavit’te bulan kadınlar ekrana geliyor. Kampanyaya özel olarak uyarlanan “Başaracaksa Başaracak” şarkısı eşliğinde devam eden filmde Elif Şahin, maç sayısını alıyor ve takım arkadaşı Beyza Arıcı ile kazanma coşkusunu yaşarken; tüm başarılı kadınlar sahada birlikte galibiyet pozu veriyor.

Bu sezon kazandığı Dünya Şampiyonluğu ile ülkemize büyük bir gurur yaşatan ve kadınların gücünü gösteren Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün isim sponsoru olan Dynavit olarak kadınların gücüne inanıyor, onları yürekten destekliyoruz. Sen yeter ki devam et, Dynavit ile destek hep yanında!

KAMPANYA KÜNYESİ:

Reklamveren: Eczacıbaşı Dynavit

Reklamveren Temsilcileri: Sena Faga, Hakan Can, Duygu Güzelci, Asya Çakır, Emre Şanlı

Reklam Ajansı: STANDBY

ECD: Burak Kılavuz

Kreatif Direktör: Batuhan Şeker

Kreatif Ekip: Erkan Ağaoğlu, Ezgi Gönen, Tuğçenur Çuğ

Müşteri İlişkileri Ekibi: Neslihan Başol, Gizem Öztürk

Yapım Şirketi: Panda Films

Yönetmen: Kemixiz

Görüntü Yönetmeni: Burak Turan

Post Prodüksiyon: The TamTam

Jingle: Onur Cumaoğlu

Medya Ajansı: Mindshare

Dijital Medya Ajansı: Ingage

Eczacıbaşı Dynavit Sosyal Medya Spor AjansıSagatise

PR Ajansı: Galeri Kambur

Dynavit Hakkında

Eczacıbaşı’nın vitamin, mineral ve gıda takviyesi markası Dynavit, her yaş grubundan bireyin ihtiyaçlarına hitap eden kapsamlı bir ürün yelpazesi sunuyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik zengin ürün ailesiyle Eczacıbaşı’ndan aradığın destek! Detaylı bilgi için www.dynavit.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama Hakkında

Eczacıbaşı Topluluğu bünyesindeki kuruluş şirketlerinden biri olan Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’nın ve topluluğun ilaç alanındaki faaliyetlerinin temelleri 1942 yılında Dr. Nejat F. Eczacıbaşı’nın kendi laboratuvarında D-Vital ismiyle anılan vitamini üretmesiyle atıldı. 1952 yılında ülkenin ilk modern ilaç fabrikasını kuran Eczacıbaşı, ilaç üretimi alanında faaliyet gösteren iki kuruluşunu 2007 yılında Zentiva’ya devretmesinin ardından ürün ve hizmet alanında yeni açılımlara yöneldi. Yeni yapılanma ve yeni alanlara açılma stratejileri çerçevesinde, ithal ağırlıklı ilaçların hizmete sunulması ile ilgili çalışmaları hızlandırıldı. Önümüzdeki dönemde, özellikle daha yüksek teknoloji ile üretilen ve Türkiye’de üretimi olmayan yeni ve orijinal biyoteknoloji ürünlerine yoğunlaşmayı hedefleyen Eczacıbaşı İlaç Pazarlama, Ar-Ge konusunda dünya lideri olan ortaklarının bilgi birikimi ve deneyimini kendi üretim, pazarlama ve satış süreçlerinde değerlendirerek, çağdaş ve kaliteli bir sağlık hizmeti anlayışı ortaya koyuyor. Eczacıbaşı İlaç Pazarlama ithal ettiği ve fason ürettiği ilaçların ve reçetesiz ürünlerin tanıtım, pazarlama, satış ve dağıtımını gerçekleştiriyor.